Mintegi Burua / Jefe Departamento: ARANA LOPEZ, AINARA

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
ARANA LOPEZ, AINARA Lunez / Astelehena 13:15 – 14:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arenal Fernandez, Isabel

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arenal Fernandez, Isabel
Aspillaga Hernandez, Mª Julia
Ezkurra Iceta, Josu Gerarta
Laiseka Intxaurrondo, Mª Gloria    Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Lopez Portilla, Mª Carmen
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Hernando Lozano, Raquel

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Garcia Garcia, Mª Jesus
Hernando Lozano, Raquel
Armendariz Hernandez, Cristina
Martinez Moya, Dolores
Mintegi Burua / Jefe Departamento: ——————

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Gondra Rezola, Isabel   Viernes / Ostirala  12:20 – 13:15
Isasi Gomez, Mª Teresa   Martes /Asteartea  09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Llorente Etxeberria, Jabier

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Llorente Etxeberria, Jabier
Ortiz de Zárate Salinas, Santiago
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lauzirika Itza, Iñigo

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Aretxaga Ituarte, Jon Mikel   Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Aguirre Garaizabal, Santiago   Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Lauzirika Itza, Iñigo
Quijano Perez, Arrate
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Silloniz Ozamiz, Mª Victoria

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Silloniz Ozamiz, Mª Victoria
Bengoa Lapatza-Gortazar, Ana   Viernes/ Ostirala 10:55 – 11:50
Garmendia Lasa, Itziar
Labajo Laraudogoitia, Miren Iratxe   Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Larrakoetxea Intxaurraga, Izaskun   Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Ostolaza Alcocer, Imanol
Perdiguero Rubio, Guillermo
Tolosa Liceranzu, Mª Concepción
Zalbidea Derteano, Jesus M
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Sinde Carricajo, Joseba

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Sinde Carricajo, Joseba
Acebal Lascurain, Eukeni
Cabello Leon, Rafa
Mercado Azkuenaga, Igor
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lozano Martínez, Maite

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Lozano Martínez, Maite
Eguiarte Bilbao, Amagoya
Fernandez Urgoiti, Nerea   Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Basauri Olabarria, Olatz
Castaños Giraldez, Manu   Jueves/ Osteguna 14:10 – 15:05
Garcia Perez, Mª Begoña
Madorran Teran, Irene
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Idoyaga Altamira, Amaya

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Idoyaga Altamira, Amaya
Verbruggen, Catherine Aline Ghis
Burgada Izaguirre, Almudena Jueves/ Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ogando Rodriguez, Pablo

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ogando Rodriguez, Pablo
Arribas Prieto, Sergio
Espina Arce, Ana
Gallego Gomez, Olga
Jover Montiano, Marta   Lunes / Astelehena 09:05 – 10:00
Lizaso Urrutia, Lierni
Llorente Echeverria, Miren Koldobike   Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Ortiz Rodriguez, Mª Antonia   Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Peña Hidalgo, M Isabel   Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Olaeta Uribarri, Mikel

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Olaeta Uribarri, Mikel
Alboniga Mochabe, Anton
Gines Gomez, Mª Aranzazu
Martinez Lopez, Jone
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Urberuaga Erce, Agurtzane

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Urberuaga Erce, Agurtzane
Agüero López, Rosa Carmen   Martes/ Asteartea 09:05 – 10:00
Canga Lopez, Mª Sonia
Bernal Blasco, Sonia
Izquierdo Izquierdo, Nuria
Lacabe Yerbes, Maite   Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Fernandez Prada, Carmen
Ramos Sanche, Miguel   Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Torre Aguirre, Joana
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Vigiola Zulueta, Mª Teresa

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Vigiola Zulueta, Mª Teresa
Atutxa Artabe, Ainara
Vigiola Zulueta, Mª Teresa
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Perez Bueno, Maite

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Perez Bueno, Maite
Atutxa Artabe, Ainara   Lunes / Astelehena   13:15 – 14:10
Ballaz Compains, Ana
Manterola Arteta, Batirtze
Oronoz Romano, Amaya
Perez Fernandez, Ana   Lunes / Astelehena   12:20 – 13:15
Romero Luque, Juan Luis   Miércoles / Asteazkena   10:55 – 11:50
Zugadi Luzarraga, Mª Jesus
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Santos Crespo, Ignacio

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Santos Crespo, Ignacio
Bengoa Ortiz de Artiñano, Itziar    Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Beriain Eciolaza, Santiago    Lunes / Astelehena 13:15 – 14:10
Camaron Alonso, Ignacio    Jueves / Osteguna  10:50 – 10:55
Garcia Reoyo, Francisco Javier
Olivera Diaz, Sergio
Murueta Iturrioz, Alaia
Soler Ruiz, Sagrario
Uranga Mugica, Estibaliz    Miércoles / Asteazkena  14:10 – 15:05
Ruiz Ibarra, Miren Erregiñe    Lunes / Astelehena   10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Rodriguez Llamas, Alfonso

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Rodriguez Llamas, Alfonso   Lunes/ Astelehena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento:Villafáñez Velasco, Miren

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Villafáñez Velasco, Miren
Peña Fernandez Villa, M Pilar
Mintegi Burua / Jefe Departamento:Maruri Uriarte, Enrique

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Maruri Uriarte, Enrique
Gutierrez Martinez, Alberto
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arana Elezcano, Oier

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arana Elezcano, Oier
Orbe Onaindia, Iñaki
Ubillos Apaolaza, Jon   Miércoles/ Asteazkena 10:00 – 10:55