Mintegi Burua / Jefe Departamento: ARANA LOPEZ, AINARA

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
ARANA LOPEZ, AINARA Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Rodríguez Lorenzo, Montse
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Rodríguez Lorenzo, Montse Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
GONZALEZ GOROSTIZA, JABIER Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
EZKURRA IZETA, JOSU Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
GOMEZ PEREZ, FRANCISCO JAVIER Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
ANARTZ MICHELENA Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Mª Carmen Lopez Portilla Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: HERNANDO LOZANO, RAQUEL
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Mª JESUS GARCIA Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
HERNANDO LOZANO, RAQUEL Jueves / Ostirala 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: PEÑA FERNANDEZ VILLA, MARIA PILAR
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
PEÑA FERNANDEZ VILLA, MARIA PILAR
VILLAFAÑEZ VELASCO, MIREN
Mintegi Burua / Jefe Departamento: LLORENTE ETXEBARRÍA, XABIER
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
LLORENTE ETXEBARRÍA, XABIER Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento:ARETXAGA ITUARTE, JON MIKEL
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
ARETXAGA ITUARTE, JON MIKEL Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
AGIRRE GARAIZABAL, SANTIAGO Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
LAUZIRIKA ITZA, IÑIGO Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento:ARETXAGA ITUARTE, JON MIKEL
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
GARMENDIA LASA, ITZIAR Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
ANA BENGOA Miércoles / Asteazkena 09:05 – 10:00
IOSU ZALBIDEA Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
IZASKUN LARRAKOETXEA Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
ZURIÑE MALZARRAGA Lunes / Astelehena 09:05 – 10:00
MIREN SILLONIZ Martes / Asteartea 09:05 – 10:00
JOSU ZALBIDEA Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
BEGOÑA ZULUAGA Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento:JOSEBA SINDE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
GÓMEZ VÁZQUEZ, JOSE LUIS Miércoles / Asteazkena 09:05 – 10:00
EUKENI ACEBAL Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
CABELLO LEON, RAFAEL Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
JOSEBA SINDE Miércoles / Asteazkena 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento:LOZANO MARTÍNEZ, MAITE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
LOZANO MARTÍNEZ, MAITE Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
CASTAÑOS GIRALDEZ, MANUEL Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
MARCAIDA ALZAGA, DOLORES Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
HERNANGIL OYARZABAL, ALFONSO Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
ZUMAJO URRESTI, BATIRTZE Martes / Asteartea 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento:LARRAURI ELORTEGI, VICTORIA
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
LARRAURI ELORTEGI, VICTORIA Viernes / Ostirala 13:15 – 14:10
LÓPEZ ARROYO, BEATRIZ Jueves / Ostirala 12:20 – 13:15
IDOYAGA ALATAMIRA, AMAYA Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento:OGANDO RODRIGUEZ, PABLO
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
OGANDO RODRIGUEZ, PABLO Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
DOMINGUEZ HENCHE, DANIEL Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
JOVER MONTIANO, MARTA Jueves / Ostirala 12:20 – 13:15
ESPINA ARCE, ANA Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
PEÑA HIDALGO, ISABEL Jueves / Ostirala 09:05 – 10:00
LIZASO URRUTIA, LIERNI Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
NÁJERA BURON, MAITE Lunes / Astelehena 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento:Mikel Olaeta Urubarri
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
OLAETA URIBARRI, MIKEL Miércoles / Asteazkena 13:15 – 14:10
JOSEBA LÓPEZ Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento:LACABE YERBES, MAITE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
LACABE YERBES, MAITE Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
AGÜERO LÓPEZ, ROSA Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
TORRE AGIRRE, JOANA Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
GABIÑA ITURRIAGA,BEGOÑA Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
IZQUIERDO IZQUIERDO, NURI Viernes / Ostirala 09:05 – 10:00
RAMOS SÁNCHEZ, MIGUEL Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
AGURTZANE URBERUAGA Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento:VIGIOLA ZULUETA, TERESA
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
VIGIOLA ZULUETA, TERESA Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
SAINZ IPARRAGIRRE, ELENA Miércoles / Asteazkena 13:15 – 14:10
IRIGOYEN,Mª JESUS Lunes / Astelehena 13:15 – 14:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento:PEREZ BUENO,MAITE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
ANA BALLAZ Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
PEREZ BUENO,MAITE Martes / Asteartea 09:05 – 10:00
MANTEROLA ARTETA, BATIRTZE Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
ROMERO LUQUE, JUAN LUIS Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
JOSE A. RODRIGUEZ Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
ZUGADI LUZARRAGA, Mª JESUS Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento:SANTOS CRESPO, IGNACIO
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
GARCIA PEREIRO,OHIANE Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
LOPEZ MENEZO, JUAN LUIS Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
LOPEZ MENEZO,JUAN LUIS Jueves / Ostirala 10:00 – 10:55
MURUETA ITURRIOZ,ALAIA Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
NIEBLA TOLEDANO, JANIRE Miércoles / Asteazkena 09:05 – 10:00
SANTOS CRESPO, IGNACIO Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
ESTIBALIZ URANGA Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento:PÉREZ GARCÍA, Mª FE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
PÉREZ GARCÍA, Mª FE Martes / Asteartea 10:55 – 11:50

>

Mintegi Burua / Jefe Departamento:MARURI URIARTE, ENRIQUE
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Mintegi Burua / Jefe Departamento:MUGARTZA URRUTIKOETXEA, JOSEBA
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
MUGARTZA URRUTIKOETXEA, JOSEBA Jueves / Ostirala 09:05 – 10:00
ARANGUREN URBIETA,LEIRE Jueves / Ostirala 09:05 – 10:00