Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arana López, Ainara
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arana Lopez, Ainara Jueves/ Osteguna 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arenal Fernandez, Isabel

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arenal Fernandez, Isabel Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Aspillaga Hernandez, Mª Julia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
De Anta Astobiza, Josu Mirena Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
Lopez Portilla, Mª Carmen Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Salazar Luengas, Maider Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Garcia Garcia, Mª Jesus

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Armendariz Hernandez, Cristina Martes / Asteartea 18:35 – 19:30
Garcia Garcia, Mª Jesus Jueves / Osteguna 13:15 – 14:10
Hernando Lozano, Raquel Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
Martinez Moya, Dolores Miércoles / Asteazkena 19:30 – 20:25
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Llorente Etxeberria, Jabier

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Llorente Etxeberria, Jabier Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Ortega Barbara, Luis Maria Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Ortiz de Zárate Salinas, Santiago Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lauzirika Itza, Iñigo

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Aguirre Garaizabal, Santiago Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Aretxaga Ituarte, Jon Mikel Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Lauzirika Itza, Iñigo Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Silloniz Ozamiz, Mª Victoria

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Aranbarri Zubizarreta, Zihara Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
Esparta Uriarte, Joana Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Ispizua Undabeitia, Maria Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Labajo Laraudogoitia, Miren Iratxe Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Otegi Merino, Itxaso Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
Perdiguero Rubio, Guillermo Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Silloniz Ozamiz, Mª Victoria Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Zalbidea Derteano, Jesus M Miércoles / Asteazkena 9:05 – 10:00
Ziaurritz Ortuzar, Nerea Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Sinde Carricajo, Joseba

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Benedicto Saiz, Begoña Jueves / Osteguna 12:20: 13:15
Cabello Leon, Rafa Jueves / Osteguna 21:20 – 22:15
Sinde Carricajo, Joseba Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lozano Martínez, Maite

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Castaños Giraldez, Manu Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Iparraguirre Izaga, Arantza Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Lozano Martínez, Maite Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Madorran Teran, Irene Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Mendizabal Uliarte, Ana Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Sota Sota, Pedro Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Idoyaga Altamira, Amaya

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Elguezabal Sagarna, Itziar Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Idoyaga Altamira, Amaya Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ogando Rodriguez, Pablo

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Andrés Agirrezabala, Iñigo Viernes / Ostirala 09:05 – 10:00
Gallego Gomez, Olga Miércoles / Asteazkena 21:20 – 22:15
Hortelano Fernandez, Enrique Lunes / Astelehena 17:40 – 18:35
Iriondo Echeberria, Jon Lunes / Astelehena 09:05 – 10:00
Jover Montiano, Marta Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Lizaso Urrutia, Lierni Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Llorente Echeverria, Miren Koldobike Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Ogando Rodriguez, Pablo Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Oraa Garcia, Milagros Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Olaeta Uribarri, Mikel

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Alboniga Mochabe, Anton Miércoles / Asteazkena 9:05 – 10:00
Chertudi Magunacelaya, Agurtzane Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Olaeta Uribarri, Mikel Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento:Vivanco Ramirez, Miren Estibaliz

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Agüero López, Rosa Carmen Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Barbero Olea, Esteban Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Canga Lopez, Mª Sonia Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Ramos Sanche, Miguel Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Recalde Izcue, Mirian Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Urberuaga Erce, Agurtzane Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Vivanco Ramirez, Miren Estibaliz Martes/ Asteartea 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Irigoyen Perurena, Mª Jesus

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Irigoyen Perurena, Mª Jesus Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
Sainz Iparraguirre, Mª Elena Viernes / Ostirala 14:10 – 15:05
Sanchez Villar, Raul Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Perez Bueno, Maite

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ballaz Compains, Ana Miércoles / Asteazkena 21:20 – 22:15
Bustinduy Fernandez, Elena Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
Echebarria Mata, Unai Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Estebaranz Gonzalez, Juan Ignacio Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Manterola Arteta, Batirtze Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Perez Bueno, Maite Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Romero Luque, Juan Luis Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Urrutia Gonzalez, Yolanda Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Santos Crespo, Ignacio

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Bengoa Ortiz de Artiñano, Itziar Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Gana Olaeta, Ada Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Garcia Reoyo, Francisco Javier Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Lopez Soto, Manuel Angel Lunes / Astelehena 17:40 – 18:35
Olabuenaga Angulo, Eduardo Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Regidor García de Albéniz, Iratxe Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Santos Crespo, Ignacio Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Uranga Mugica, Estibaliz Jueves / Osteguna 14:10 – 15:05
Jimenez Portugal, Felicidad Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Santos Moreno, Leire Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Rodriguez Llamas, Alfonso

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Rodriguez Llamas, Alfonso Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Villafáñez Velasco, Miren

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Blanco Viñuela, Manuel Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
Crespo Hidalgo, Mª Carmen Lunes / Astelehena 9:05 – 10:00
Peña Fernandez Villa, M Pilar Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Villafáñez Velasco, Miren Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Zabala Errasti, Josune Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Maruri Uriarte, Enrique

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Gutierrez Martinez, Alberto Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Maruri Uriarte, Enrique Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Erezuma Arisqueta, Beñat

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Erezuma Arisqueta, Beñat Martes / Asteartes 12:20 – 13:15
Magunagoikoetxea Agirre, Silvia Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Orbe Onaindia, Iñaki Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55