Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arana López, Ainara

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arana López, Ainara Miércoles/ Asteazkena  12:20 – 13:15
Domínguez Lesta, Raquel Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Anta Astobiza, Josu

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
De Anta Astobiza, Josu Mirena Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Etxebarria Akaiturri, Maider Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Barandica, Olatz Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Salazar Luengas, Maider Martes / Astearte 10:55 – 11:50
Monteagudo Sancho, Zohartze Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Martínez del Val, David Martes / Asteartea  20:20 – 21:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lekerika Beaskoetxea, Jorge

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Hernando Lozano, Raquel Jueves/ Osteguna 10:00 – 10:55
Armendáriz Hernández, Cristina Jueves/ Osteguna 18:35-19:30
Lekerika Beaskoetxea, Jorge Jueves/ Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Llorente Etxeberria, Jabier

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Llorente Etxeberria, Jabier Jueves/ Osteguna 12:20 – 13:15
Ayastuy Alegría, Teresa Miércoles / Asteazkena 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Aguirre Garaizabal, Santiago

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Aguirre Garaizabal, Santiago Jueves / Osteguna 13:15 – 11:50
Aretxaga Ituarte, Jon Mikel Viernes/ Ostirala 10:55 – 11:50
De Poza Gutiérrez, Isabel Martes / Asteartea 09:05- 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ellakuria Salcedo, Ana

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ellakuria Salcedo, Ana Miércoles / Asteazkena 10:55- 11:50
Zalbidea Derteano, Iosu Martes / Asteartea 08:10-09:05
Fernández de Larrinoa Anza, Patxo Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Mendiolaea Mintegi, Amaia Martes / Asteartea  12:20 – 13:15
Andujar Galán, Joseba Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Zuluaga Iturri, Begoña Miércoles / Asteazkena 09:05-10:00
Fernández De Pinedo, Estibaliz Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Santos Aza, Susana Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Aurrekoetxea Agirre, Arantzazu Jueves / Osteguna 09:05-10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Sinde Carricajo, Joseba

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Sinde Carricajo, Joseba Jueves / Osteguna 09:05- 10:00
Benedicto Saiz, Begoña Jueves / Osteguna 19:30 – 20:20
Hornilla Puertas, Saioa Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Uli Galzagorri, Ieray Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Gutiérrez Nuche, Silvia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Santana Fernández, Silvia

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Santana Fernández, Silvia  Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Aketze Agirre, Alazne Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mendizabal Uliarte, Ana Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Castaños Giraldez, Manu Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Hernangil Oyarzabal, Alfonso Miércoles / Asteazkena 17:40 – 18:35
Zobaran Ochoa de Eguileor, Christian Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Elguezabal Sagarna, Itziar

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Elguezabal Sagarna, Itziar Lunes/ Astelehena 12:20 – 13:15
Idoyaga Altamira, Amaya Miércoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Jover Montiano, Marta

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jover Montiano, Marta Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Ogando Rodriguez, Pablo Miércoles / Asteazkena 10:00- 10:55
Domínguez Henche, Daniel Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Oraa Garcia, Milagros Viernes / Ostirala 10:55- 11:50
Sudupe Zabalo, Xanti Jueves / Osteguna 10:55- 11:50
Barreña Egidazu, Arantza Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Gorostiza Gallastegui, Aritz Martes / Asteartea 20:20- 21:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Olaeta Uribarri, Mikel

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Olaeta Uribarri, Mikel Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Urkidi López, Víctor Jueves / Osteguna 12:20-13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Pérez Melgosa, Belén

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Pérez Melgosa, Belén Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Agüero López, Rosa Carmen Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Barbero Olea, Esteban Martes / Asteartea 09:05-10:00
Ramos Sánchez, Miguel Viernes/ Ostirala 10:55 – 11:50
Morales Domaica, Alicia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Urberuaga Erice, Agurtzane Martes / Asteartea  12:20 – 13:15
Apodaka Visaires, Laura Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Zurutuza Cimadevilla, Nekane Miércoles / Asteazkena  12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ramírez Díez, Mª Jesús

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ramírez Díez, Mª Jesús Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Guerrero Hidalgo, Cristina Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Irigoyen Perurena, Mª Jesús
Durán Ambros, Mª Amada Miércoles / Asteazkena 10:00-10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Nieto Chamorro, Esperanza

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Nieto Chamorro, Esperanza Miércoles / Asteazkena  10:55 – 11:50
Urrutia González, Yolanda Lunes/ Astelehena  10:55 – 11:50
Romero Luque, Juan Luis Jueves / Osteguna 12:20-13:15
Beltrán Castillo, María Mercedes Miércoles / Asteazkena 12:20-13:15
Barañano Antxustegi, Itziar Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
García Quero, Leire Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Boyra Sustacha, Leyre Martes/ Asteartea  10:00 – 10:55
Etxebarria Aristondo, Ane Jueves / Osteguna  09:05 – 10:00
Lancho Diego, Asier Jueves / Osteguna 13:15-14:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Álvarez Peña , Oscar

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jiménez Portugal, Felicidad Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Ondarra Ruiz, Arantza Viernes / Ostirala 09:05 – 10:00
Álvarez Peña , Oscar Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Ruiz Gutiérrez, Rafael Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Martín Redondo, Mª Lourdes Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Fuentes Martínez, Aroa  Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Pérez Sarmentero, Patricia Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Camarón Alonso, Ignacio Viernes / Ostirala 13:15 – 14:10
Ruiz Ibarra, Erregine  Viernes / Ostirala 19:30 – 20:20
Ibarretxe Olea, José Miguel Miércoles / Asteazkena 19:30 – 20:20
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Zubigarai Orbea, Arrate

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Zubigarai Orbea, Arrate Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Villafáñez Velasco, Miren

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Villafáñez Velasco, Miren Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Zarain Ugarte, Agurtzane Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Zabala Errasti, Josune Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Fernández Urgoiti, Nerea  Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Miranda García, Jagoba  Viernes/ Ostirala 10:55 – 11:50
Etxebarria Telleria, Isabel Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
González Garay, Eider Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Franco Barrena, Ainhoa  Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Maruri Uriarte, Enrique

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Maruri Uriarte, Enrique Lunes / Astelehena 10:00-10:55
Aldekoa Artetxe, María Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ercilla Echevarria, Ekaitz
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ercilla Echevarría, Ekaitz Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
González Revilla, Mónica Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Gómez de Segura Etxebarria, Amagoia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Peña Munarriz, MªSol Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Del Cerro Alonso, Felicitas Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Aragón Ayo, Alaitz Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Mardaras Aguinaga, Iñigo Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
Urgoiti Galarza, Nerea

Goikoetxea Iturriagagoitia,Ibon

Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55