Grupo /Taldea Tutor/a Dia de visita / Eguna Hora / Ordua
ESO / DBH
1A EKAITZ ERCILLA ECHEVARRIA Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
1B MÓNICA GONZÁLEZ REVILLA Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
1C YOLANDA URRUTIA GONZÁLEZ Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
1D JONE BILBAO LOTINA Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
1E JUANJO ZUBIA MUXIKA Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
2A RAFAEL RUIZ GUTIERREZ Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
2B ARANTZA ONDARRA RUIZ Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
2C JOSE IGNACIO VILARIÑO NUÑEZ Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
2D ANA CRESPO LABEAGA Miércoles / Asteazkena 9:05 – 10:00
2E SUSANA SANTOS AZA Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
2F JON MIKEL ARETXAGA ITUARTE Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
TallerIkasi KONTXI AKESOLO HIDALGO Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
3A MIREN JOSUNE SAIZ GIL Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
3B NEREA FERNÁNDEZ URGOITI Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
3C MAIDER SALAZAR LUENGAS Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
3D MAIALEN ZABALJAUREGI MARCUERQUIAGA Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
3E AGURTZANE ZARAIN UGARTE Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
3E JOSUNE ZABALA Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
4A PATXO FERNÁNDEZ DE LARRINOA Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
4B PABLO OGANDO RODRÍGUEZ  Miércoles / Azteazkena 9:05 – 10:00
4C JON LÓPEZ GUIMÓN Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
4D MILAGROS ORAA GARCÍA Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
4F CHRISTIAN ZOBARAN OCHOA DE EGUILLEOR Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
4F ISABEL ETXEBARRIA TELLERIA Martes / Azteazkena 10:55 – 11:50
BACHILLERATO / BATXILERGOA
1A OLATZ BARANDICA Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
1B AURELIO CABARCOS RODRÍGUEZ Miércoles / Azteazkena 10:00 – 10:55
1C ITZIAR BARAÑANO ANTXUSTEGI Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
1D ALICIA MORALES DOMAICA Martes / Asteartea 13:15 – 14:10
2A MAIDER ETXEBARRÍA Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
2B MANU CASTAÑOS GIRÁLDEZ Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
2C OSCAR ALVAREZ PEÑA Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
2D SAIOA HORNILLA PUERTAS Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15