Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arana López, Ainara

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arana Lopez, Ainara Miércoles / Asteazkena 12:20-13:15
Dominguez Lesta, Raquel Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Anta Astobiza, Josu

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
De Anta Astobiza, Josu Mirena Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Etxebarria Akaiturri, Maider Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Barandica, Olatz Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Salazar Luengas, Maider Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Monteagudo Sancho, Zohartze Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Martínez del Val, David Martes / Asteartea  20:20 – 21:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Lekerika Beaskoetxea, Jorge

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Hernando Lozano, Raquel Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Armendáriz Hernández, Cristina  Jueves / Osteguna 18:35:19:30
Lekerika Beaskoetxea, Jorge Jueves / Ostirala 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Llorente Etxeberria, Jabier

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Llorente Etxeberria, Jabier Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Ayastuy Alegría, Teresa Miércoles / Asteazkena 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Aguirre Garaizabal, Santiago

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Agirre Garaizabal, Santiago Jueves/ Osteguna 13:15 – 14:10
Aretxaga Ituarte, Jon Mikel Lunes / Astelehena 10:55 – 11:00
De Poza Gutierrez, Isabel Martes / Asteartea 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ellakuria Salcedo, Ana

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ellakuria Salcedo, Ana Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Zalbidea Derteano, Iosu Martes / Asteartea 08:10 – 09:05
Fernández de Larrinoa Anza, Patxo Lunes/ Astelehena 12:20 – 13:15
Santos Aza, Susana Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Andújar Galán, Joseba Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Zuluaga Iturri, Begoña Miércoles / Asteazkena 09:05 – 10:00
Fernández De Pinedo, Estibaliz Martes / Asteartea  10:55 – 11:50
Mendiolea Mintegi, Amaia Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Aurrekoetxea Agirre, Arantzazu  Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Sinde Carricajo, Joseba

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Sinde Carricajo, Joseba  Jueves / Osteguna 09:05 – 10:0
Benedicto Saiz, Begoña Jueves / Osteguna 19:30 – 20:20
Hornilla Puertas, Saioa Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Uli Galzagorri, Ieray Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Gutiérrez Nuche, Silvia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Santana, Silvia

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Santana Fernández, Silvia Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Aketze Agirre, Alazne Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Mendizabal Uliarte, Ana Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Castaños Giraldez, Manu Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Hernangil Oyarzabal, Alfonso Miércoles / Asteazkena 17:40 – 18:35
Zobaran Ochoa De Eguileor, Christian Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Elguezabal Sagarna, Itziar

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Elguezabal Sagarna, Itziar Martes/ Astelartea 12:20 – 13:15
Idoyaga Altamira, Amaya Miércoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Jover Montiano, Marta

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jover Montiano, Marta Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Ogando Rodríguez, Pablo Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Domínguez Henche, Daniel Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Sudupe, Xanti Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Oraa García, Milagros Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Gorostiza Gallastegui, Aritz Martes / Asteartea 20:20 – 21:15
Barreña Egidazu, Arantza Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Olaeta Uribarri, Mikel

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Olaeta Uribarri, Mikel Lunes /Astelehena 10:55 – 11:50
Urkidi López, Víctor Jueves/ Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Pérez Melgosa, Belén

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Pérez Melgosa, Belén Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Agüero López, Rosa Carmen Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Barbero Olea, Esteban Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Ramos Sánchez, Miguel Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Morales Domaica, Alicia Lunes/ Astelehena 10:55 – 11:50
Urberuaga , Agurtzane Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
Apodaka Visaires, Laura Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Zurutuza Cimadevilla, Nekane Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ramírez Díez, Mª Jesús

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ramírez Díez, Mª Jesús Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Guerrero Hidalgo, Cristina Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Irigoyen Perurena, Mª Jesús
Durán Ambros, María Amada Miércoles/Asteazkena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Nieto Chamorro, Esperanza

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Nieto Chamorro, Esperanza Miércoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Urrutia González, Yolanda Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Romero Luque, Juan Luis Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Beltrán Castillo, María Mercedes Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
García Quero, Leyre Martes/Asteartea 10:00 – 10:55
Boyra Sustacha, Leyre  Martes/Asteartea 10:00 – 10:55
Etxebarria Aristondo, Ane Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Barañano Antxustegi, Itziar Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Lancho Diego, Asier Jueves / Osteguna 13:15 – 14:10
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Álvarez Peña , Oscar

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jimenez Portugal, Felicidad Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Ondarra Ruiz, Arantza Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Álvarez Peña , Oscar Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
Ruiz Gutierrez, Rafael Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Martín Redondo, Mª Lourdes Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Fuentes Martínez, Aroa Viernes/ Osteguna 12:20 – 13:15
Pérez Sarmentero, Patricia Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Camarón Alonso, Ignacio Viernes/ Osteguna 9:05 – 10:00
Ruiz Ibarra, Erregine  Viernes/ Osteguna 10:55 – 11:50
Ibarretxe Olea, José Miguel Miércoles/Asteazkena 17:30 – 18:25
Mintegi Burua / Jefe Departamento:  Zubigarai Orbea, Arrate

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Zubigarai Orbea, Arrate Jueves/ Osteguna 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Villafáñez Velasco, Miren

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Villafáñez Velasco, Miren Lunes/Astelehena 12:20 – 13:15
Zarain Ugarte, Agurtzane Lunes/Astelehena 12:20 – 13:15
Zabala Errasti, Josune Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Miranda García, Jagoba Viernes/ Ostirala 10:55 – 11:50
Lete Andonegi, Gorka Martes/Asteartea 10:55 – 11:50
Fernández Urgoiti, Nerea Lunes/Astelehena
10:55 – 11:50
Etxebarria Telleria, Isabel Viernes/ Ostirala 09:05 – 10:00
González Garay, Eider Lunes/Astelehena 12:20 – 13:15
Franco Barrena, Ainhoa Lunes/Astelehena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Maruri Uriarte, Enrique

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Maruri Uriarte, Enrique Lunes/Astelehena
10:00- 10:55
Aldekoa Artetxe, María Miércoles/Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Aurrekoetxea Mirandona, Unai

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ercilla Echevarria, Ekaitz Lunes/Astelehena 09:05 – 10:00
Gómez De Segura Etxebarria, Amagoia Lunes/Astelehena 10:55 – 11:50
González Revilla, Mónica Lunes/Astelehena 10:55 – 11:50
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Peña Munarriz, MªSol Martes / Asteartea 10:00-10:55
Del Cerro Alonso, Felicitas Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Aragón Ayo, Alaitz Viernes/Ostirala 9:05 – 10:00
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Mardaras Aguinaga, Iñigo Jueves/Osteguna 9:05 – 10:00
Goikoetxea Iturriagagoitia, Ibon

Urgoiti Galarza, Nerea

Viernes/Ostirala 10:00 – 10:55