Grupo /Taldea Tutor/a Dia de visita / Eguna Hora / Ordua
ESO / DBH
1A De Poza Gutierrez, Isabel Martes / Asteartea 09:05 – 10:00
1B Etxebarria Aristondo, Ane Jueves / Osteguna 09:05 – 10:00
1C Apodaka Visaires, Laura Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
1D Idoyaga Altamira, Amaya Miércoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
1E Domínguez Henche, Daniel Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
2A Fernández De Pinedo, Estibaliz Martes / Asteartea  10:55 – 11:50
2B Aketze Agirre, Alazne Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
2C Zurutuza Cimadevilla, Nekane Miércoles / Asteazkena 12:20 – 13:15
2D Zubigarai Orbea, Arrate Jueves/ Osteguna 10:00 – 10:55
2E Aretxaga Ituarte, Jon Mikel Lunes / Astelehena 10:55 – 11:00
TallerIkasi Mardaras Aguinaga, Iñigo

Goikoetxea Iturriagagoitia, Ibon

Jueves/Osteguna

Viernes/Ostirala

9:05 – 10:00

10:00 – 10:55

3A Jimenez Portugal, Felicidad Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
3B Urberuaga , Agurtzane Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
3C Barandica, Olatz Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
3D Andújar Galán, Joseba Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
3E Zobaran Ochoa De Eguileor, Christian Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
3F Etxebarria Telleria, Isabel

Lete Andonegi, Gorka

Viernes/ Ostirala

Martes/Asteartea

09:05 – 10:00

10:55 – 11:50

4A Ruiz Ibarra, Erregine  Viernes/ Osteguna 10:55 – 11:50
4B Oraa García, Milagros Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
4C Morales Domaica, Alicia Lunes/ Astelehena 10:55 – 11:50
4D Romero Luque, Juan Luis Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
4F Zabala Errasti, Josune Miércoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
4F Fernández Urgoiti, Nerea Lunes/Astelehena 10:55 – 11:50
BACHILLERATO / BATXILERGOA
1A Uli Galzagorri, Ieray Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
1B Lancho Diego, Asier Jueves / Osteguna 13:15 – 14:10
1C Gutiérrez Nuche, Silvia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
2A García Quero, Leyre Martes/Asteartea 10:00 – 10:55
2B Castaños Giraldez, Manu Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
2C Mendiolea Mintegi, Amaia Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
2D Ogando Rodríguez, Pablo Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55