Mintegi Burua / Jefe Departamento: Arana López, Ainara
IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Arana Lopez, Ainara Martes / Asteartea 12:20 – 13:15
Domínguez Lesta, Raquel Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Anta Astobiza, Josu

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
De Anta Astobiza, Josu Mirena Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Albizu Lizaso, Arantza Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Quevedo Egia, Begoña Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Lopez Portilla, Mª Carmen Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Salazar Luengas, Maider Miércoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
Etxebarria Akaiturri, Maider Martes/ Asteartea 9:05 – 10:00
Viadas Cienfuegos, Zuriñe Martes/ Asteartea 17:40 – 18:35
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Hernando Lozano, Raquel

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Armendáriz Hernández, Cristina Martes/ Asteartea 18:35 – 19:30
Hernando Lozano, Raquel Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Badiola Urquiza, Yolanda Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Llorente Etxeberria, Jabier

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Llorente Etxeberria, Jabier Martes/ Asteartea 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Aguirre Garaizabal, Santiago

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Aguirre Garaizabal, Santiago Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Aretxaga Ituarte, Jon Mikel Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Lauzirika Itza, Iñigo Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Morante Aparicio, Jorge Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Perdiguero Rubio, Guillermo

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Perdiguero Rubio, Guillermo Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Silloniz Ozamiz, Mª Victoria Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Zalbidea Derteano, Iosu Jueves / Osteguna 9:05 – 10:00
Esparta Uriarte, Joana Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Goti Azumendi, Lourdes Miércoles/ Asteazkena 9:05 – 10:00
Ziaurritz Ortuzar, Nerea Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Ellakuria Salcedo, Ana Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Echevarria Aristondo, Ane Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Fernández de Larrinoa Anza, Patxo Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Salutregi Lejarza, Soiartze Jueves / Osteguna 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Sinde Carricajo, Joseba

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Sinde Carricajo, Joseba Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Benedicto Saiz, Begoña Jueves / Osteguna 18:35 – 19:30
Puerta Cueva, Ana Mª Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Hornilla Puertas, Saioa Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Martínez Imaz, Elena

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Martínez Imaz, Elena Lunes / Astelehena 17:40 – 18:35
Fernández Urgoiti, Nerea Martes / Asteartea 9:05 – 10:00
Mendizabal Uliarte, Ana Miercoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Castaños Giraldez, Manu Miercoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Tamayo Álvarez, Mikel Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
López Hernando, Nagore Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Biguri De Francisco, Arrate Jueves / Osteguna 17:40 – 18:35
Agirre Díez, Mireia Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Elguezabal Sagarna, Itziar

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Elguezabal Sagarna, Itziar Martes / Asteartea 10:00 – 10:55
Idoyaga Altamira, Amaya Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Tino Ugarte, Lorena Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Jover Montiano, Marta

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jover Montiano, Marta Miércoles/ Asteazkena 10:00 – 10:55
Ogando Rodriguez, Pablo Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Domínguez Henche, Daniel Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Lizaso Urrutia, Lierni Miércoles/ Asteazkena 10:00 – 10:55
Peña Hidalgo, Mª Isabel Martes / Asteartea 10:55 – 11:50
Castro Rodrigo, Eva Lunes / Astelehena 20:25 – 21:20
Oraa Garcia, Milagros Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Bernal Monedero, Igor Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Olaeta Uribarri, Mikel

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Olaeta Uribarri, Mikel Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Arozena Zinkunegi, Onintza Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Pérez Melgosa, Belén

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Pérez Melgosa, Belén Viernes / Ostirala 10:00 – 10:55
Agüero López, Rosa Carmen Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Urberuaga Erce, Agurtzane Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Barbero Olea, Esteban Miércoles/ Asteazkena 9:05 – 10:00
Ramos Sánchez, Miguel Martes/ Asteartea 9:05 – 10:00
Morales Domaica, Alicia Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Sagarna Martínez, Diana Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Payo Camiruaga, Vanesa Miércoles/ Asteazkena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ramírez Díez, Mª Jesús

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Ramírez Díez, Mª Jesús Miércoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
Mendoza Petite, Asier Miércoles/ Asteazkena 10:55 – 11:50
Durán Ambrós, Amada Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Ballaz Compains, Ana

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Romero Luque, Juan Luis Martes/ Asteartea 9:05 – 10:00
Urrutia Gonzalez, Yolanda Martes/ Asteartea 12:20 – 13:15
Manterola Arteta, Batirtze Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Nieto Chamorro, Esperanza Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Taranco Rodríguez, Mª Isabel Miercoles/ Asteazkena 9:05 – 10:00
Ballaz Compains, Ana Viernes / Ostirala 17:40 – 18:35
Montehermoso Zubizarreta, Mª Begoña Miercoles/ Asteazkena 12:20 – 13:15
Blanco Rodríguez, Ana Martes/ Asteartea 9:05 – 10:00
Barañano Antxustegi, Itxiar Miercoles / Asteazkena 10:55 – 11:50
Chain Casares, Mª Esther Jueves / Osteguna 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Jiménez Portugal, Felicidad

 

IZENA / NOMBRE
   BISITA ORDUA / HORA VISITA
Jimenez Portugal, Felicidad Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Ondarra Ruiz, Arantza Jueves / Osteguna 10:55 – 11:50
Lopez Soto, Manuel Angel Miercoles / Asteazkena 19:30 – 20:25
Alvarez Peña , Oscar Martes/ Asteartea 10:55 – 11:50
Camarón Alonso, Ignacio Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Izquierdo García, Cristina Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Álvarez Arroyuelo, Garikoitz Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Otaolea Moyano, Idoia Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Intxaurbe Salcines, Idoia Lunes / Astelehena 10:00 – 10:55
Saenz Charola, Kontxi Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Ruiz Gutierrez, Rafael Miercoles / Asteazkena 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Cortés Escalante, Virginia

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Cortés Escalante, Virginia Viernes / Ostirala 12:20 – 13:15
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Villafáñez Velasco, Miren

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Villafáñez Velasco, Miren Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Zarain Ugarte, Agurtzane Lunes / Astelehena 12:20 – 13:15
Zabala Errasti, Josune Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Galdiz Dyer, Noel José Lunes / Astelehena 13:15 – 14:10
López Lorenzo, Olatz Martes/ Asteartea 08:10 – 09:05
Ortiz García, Silvia Martes/ Asteartea 9:05 – 10:00
Moreno Estébanez, María Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Mintegi Burua / Jefe Departamento: Maruri Uriarte, Enrique

 

IZENA / NOMBRE
BISITA ORDUA / HORA VISITA
Maruri Uriarte, Enrique Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Mª Belén López García Mendoza Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Mintegi Burua / Jefe Departamento:Gordo García, Miriam

 

IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Erezuma Arisqueta, Beñat Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Orbe Onaindia, Iñaki Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
García-Escudero López, Ander Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
Gordo García, Miriam Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
Ochoa de Egilear Sánchez, Nadia Viernes / Ostirala 10:55 – 11:50
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Peña Munarriz, MªSol Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
Del Cerro Alonso, Felicitas Martes/ Asteartea 10:00 – 10:55
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Mardaras Aguinaga, Iñigo Viernes / Ostirala 9:05 – 10:00
Lersundi Garramiola, Jon Iñaki Lunes / Astelehena 10:55 – 11:50
IZENA / NOMBRE
  BISITA ORDUA / HORA VISITA
Butrón Camiruaga, Lourdes
Collantes Morillo, Raúl